top of page

Örnek Parçalar

Sahip olduğu CNC makina parkı, mühendislik altyapısı, kalite odaklılığı ile;Akvemtek Makina sizlere anahtar teslim ürünler sunar.

 

Akvemtek Ltd. kendi sahip olduğu CNC Dik işleme, CNC Freze, CNC Torna makinalarının yanında, kalite odaklı çalışan partnerlerinin sahip olduğu döküm, kumlama, kaynak, taşlama, boya gibi işlemleri de içererek, sizlere anahtar teslim hizmet sunmayı hedeflemektedir.  

 

Yalın imalatı baz alan üretim sistemimizde, kalite en önemli metriklerimiz arasındadır. Hurda adedinin minimum olduğu, sıfır hata ile imalatı hedefleyen firmamız, bu yolda hızlı adımlarla ilerlemektedir. 

Fabrikalar; ihtiyacı olan makine parçası, yedek parça ya da ürün parçalarının imalatlarını firmamızda yaparak, hem zamanlarından, hem insan kaynaklarından hem de mali açıdan avantaj elde etmektedirler. 

 

Akvemtek Ltd. elinde bulundurduğu CNC Freze, CNC Dik işleme, CNC Torna makinaleri ile, daha çok Almanya firmalarına hizmet vermektedir. Uygun töleranstaki ölçülerde üretilen parçalarda zor olan, kesinlikle hatalı parçanın gönderilmemesi gerekliliğidir. 

 

Akvemtek Ltd, talaşlı imalat alanında bu konuda çok yol kat ettiğini, hiç bir ürünün Avrupa'dan şikayet almamasına ve halihazırda kendisinin de ürettiği vanalarla son kullanıcı olmasına bağlamaktadır. 

 

Ürettiğimiz vanaların kritik parçalarının sahip olduğu 0,001'lik töleranslar, bizlerin talaşlı imalat konusunda uzmanlaşıp, yurtdışı firmalarına hizmet vermemizin önünü açmıştır. 

 

Akvemtek Ltd. talaşlı imalat ve makina alanında, daha atması gereken çok yol olduğunun bilinci ile kalitesini her geçen gün daha da arttırmaya devam etmektedir.  Bu bağlamda elinde bulunduğu CNC TOrna, CNC Freze ve CNC Dik işleme makinelerine yenisini eklemenin strajeik planlarını yapmaktadır.

İsveç

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

Uluslarası

Partnerler

bottom of page