top of page

Çekvalf / Enjeksiyon/ Pislik Tutucu Vana

Check Valves / Injection Valves / Strainer

RSG-AKVEMTEK vana sistemlerinde ihtiyaç duyulan kritik fitingsleri de müşterilerine sunmaktadır. Çalışma prosesine kolaylıkla entegre edilebilecek şekilde dizayn edilen ve uzun ömürlü olan bu ürünler, Dünya’nın birçok firması tarafından tercih edilmektedir. 

 

Aşağıdaki ürünlerle bu alanda da hizmet vermeye devam etmekteyiz;

 

  • çek valf ( çek vana )

  • injectör (su jeti pompaları için)

  • pislik tutucular

 

Ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için, lütfen RSG Türkiye temsilcisi olan Akvemtek firması ile irtibata geçiniz.

Tip 405 Küresel Çekvalf

RSG Akvemtek Tip 405 Küresel Çekvalf; eksenel tasarıma sahiptir ve DN4 ile DN6 aralığındaki çaplarda erkek yapıda dişli bağlantı ile sunulmaktadır. 0 bar ile 25 bar basınç aralığında çalışmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Ar-Ge

Partnerleri

Tip 410 Açılı Çekvalf

RSG Akvemtek Tip 410 Çekvalf; açısal tasarıma sahiptir ve DN10 ile DN50 aralığındaki çaplarda dişi yapıda dişli bağlantı ile sunulmaktadır. 0 bar ile 40 bar basınç aralığında çalışmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 413 Pislik Tutucu

RSG Akvemtek Tip 413 Küresel Y Tipi Pislik Tutucu; açısal tasarıma sahiptir ve DN10 ve DN50 aralığındaki çaplarda dişi yapıda dişli bağlantı ile sunulmaktadır. 0 bar ile 40 bar basınç aralığında çalışmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 430 Enjeksiyon Vanalar

RSG Akvemtek Tip 430 Enjeksiyon Tipi Vanalar; karışım işlemini yerine getirir ve DN1 ve DN3 aralığındaki çaplarda sunulmaktadır. 1 bar ile 8 bar basınç aralığında çalışmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 432 Enjeksiyon Vanalar

RSG Akvemtek Tip 432 Enjeksiyon Tipi Vanalar; DN1 ve DN3 aralığındaki çaplarda sunulmaktadır. 1 bar ile 8 bar basınç aralığında çalışmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Plastik selonoid vanaları; Soleneid kontrol vanaları; genel maksat solenoid vanaları, buhar solenoid vanaları, kompresör solenoid vanaları, düşük basınç ve vakum solenoid vanaları, yakıt (brülör, mazot, fuel-oil, hidrolik yağ) soleneid vanaları, exproof gövde soleneid vanaları, agrasiv akışkanlar soleneid vanaları, patlaç soleneid vanaları, sulama soleneid vanaları, kriyojenik soleneid vanaları şeklinde hizmet sunulabilmektedir.

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

Tip 401 Küresel Çekvalf

RSG Akvemtek Tip 401 Küresel Çekvalf; eksenel tasarıma sahiptir ve DN4 ile DN6 aralığındaki çaplarda dişi yapıda dişli bağlantı ile sunulmaktadır. 0 bar ile 25 bar basınç aralığında çalışmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

bottom of page