top of page

Diğer Özel Çelik ve Malzemeler

Other Metals

Akvemtek Ltd. vana alanında kimya, petrokimya, petrol, gaz, çelik, maden sektörlerine hizmet vermektedir. Üretilen vanalar, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, farklı PH değerlerine dayanıklılık göstermektedir. Bunların yanında, çözüm ortağı olduğumuz firmaların özel malzemede üretilecek vana taleplerine cevap vermekteyiz. 

 

Vana dışında, türbin teknolojisi,havacılık ve uzay sanayi, otomotiv, ilaç sanayi, savunma sanayi, gemi sanayi, üniversite ve araştırma kurumlarında ihtiyaç duyulan özel alaşımlı malzemelerin satışını yapmaktayız. 

 

Akvemtek Ltd. kobalt ve bakır alaşımlı çelik malzemeleri silindir bar şeklinde sunabilmektedir. Kobalt ve bakır çelikleri, kare, altıgen geometrik biçimlerinde de, istenen boylarda çözüm ortaklarına sunabilmektedir. Flat, yani yassı şekilde istenen ürünler, soğuk ya da sıcak çekilmiş olarak müşterilerimize satılmaktadır. 

 

Satışı yapılan kobalt ve bakır alaşımlı çelikler için, Akvemtek Ltd tarafından, kalite belgesi ve malzemenin içeriğini gösteren, üretici firmadan belge sunulmaktadır. 

 

Akvemtek Ltd. müşterilerine demir çelik alanında Kobalt ve Bakır Alaşımlı Çeliklerin istenilen çap ve boyda sunarak hizmet vermektedir. Aşağıdaki ürün tablosunda, prosesinizin ihtiyaç duyduğu Bakır ve Kobalt Alaşımlı Çelik Malzemeleri bulabilirsiniz. 

Kobalt Alaşımlı Çelikler

Bakır Alaşımlı Çelikler

Ürün Dökümanları

Ar-Ge

Partnerler

Uluslarası

Partnerler

Diğer Metaler

Akvemtek Ltd. Kobalt ve Bakır alaşımlı boru malzemeleride, istenen çap ve boyda, dikişli ya da dikişsiz boru olarak satışını yapabilmektedir. 

 

Kobalt ve Bakır Alaşımlı dövme malzeme istenildiği taktirde, ürünlere özel dövme işlemleri yaptırıldıktan sonra tedariği yapılır ve müşterilere sunulur.

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

bottom of page