İhtiyaç duyulması durumunda, üretim sonrası uluslarası oterileritelerden sertifikasyonu yapılan ürünler, çözüm ortağı olduğumuz firmalara anahtar teslim olarak sunulmaktadır. 

Uluslarası

Partnerler

Büyük çaplı özel küresel vanaların tasarım ve imalatında Alman Aytec ve V&M Technology firmaları ile proje çalışmalarınız yürütülmektedir. Talep ettiğiniz farklı özel alaşım mazlemelerle, özel talep edilen boyut ve kontrol yöntemleri ile, özel bağlantı elemanı dizaynı ile tasarlanıp üretilebilmektedir. 

Vanaların her biri üretim sonrası, özel test ekipmanları ile kontrol edilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Özel küresel vana tasarım ve imalatında Türkiye'de lider konumda olan Akvemtek Vana Ltd. uluslarası yaptığı projelerlede, bu alanda teknoloji ve ürün geliştirmeye devam edecektir. 

Özel Vanalar / Special Ball Valve

Akvemtek Vana; petrol, kağıt, enerji, maden, kimya, petrokimya, çimento sektörünün ihtiyaç duyduğu, dayanıklı, güvenilir ve ilgili normlara uygun vanaların tasarım, analiz ve imalatını yapmaktadır.

Standartlarda bulunmayan, prosesinize uygun özel olarak küresel vana tasarlama, üretim ve devreye alma yetkinliğine sahip olan firmamız, bu alanda gerekli görüldüğü taktirde tasarım sonrasında sonlu elemanlar yöntemiyle gerekli akış ve mukavemet analizlerini (FEA) yaparak müşterimilerizin onayını almakta ve üretimi daha sonrasında gerçekleştirmektedir. 

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

  • Facebook Black Round
  • Google+ Black Round

Akvemtek Merkez OfisGüneysu Cad. İztop Park Evleri 831. Ada, B9-A Daire:8   41310   İzmit/Kocaeli         Tel:0262 999 55 64                info@akvemtek.com 

Akvemtek Fabrika: İzmit Sanayi Sitesi 317.Blok No:100   41100                                            İzmit/Kocaeli         Tel:0262 999 55 64                info@akvemtek.com

Akvemtek Almanya: Seher Çetin - Mobil                                                                                    Essen-Almanya    Tel:0049 15155 43 99 23       seher.cetin@akvemtek.com