top of page

İhtiyaç duyulması durumunda, üretim sonrası uluslarası oterileritelerden sertifikasyonu yapılan ürünler, çözüm ortağı olduğumuz firmalara anahtar teslim olarak sunulmaktadır. 

Uluslarası

Partnerler

Büyük çaplı özel küresel vanaların tasarım ve imalatında Alman Aytec ve V&M Technology firmaları ile proje çalışmalarınız yürütülmektedir. Talep ettiğiniz farklı özel alaşım mazlemelerle, özel talep edilen boyut ve kontrol yöntemleri ile, özel bağlantı elemanı dizaynı ile tasarlanıp üretilebilmektedir. 

Vanaların her biri üretim sonrası, özel test ekipmanları ile kontrol edilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Özel küresel vana tasarım ve imalatında Türkiye'de lider konumda olan Akvemtek Vana Ltd. uluslarası yaptığı projelerlede, bu alanda teknoloji ve ürün geliştirmeye devam edecektir. 

Özel Vanalar / Special Ball Valve

Akvemtek Vana; petrol, kağıt, enerji, maden, kimya, petrokimya, çimento sektörünün ihtiyaç duyduğu, dayanıklı, güvenilir ve ilgili normlara uygun vanaların tasarım, analiz ve imalatını yapmaktadır.

Standartlarda bulunmayan, prosesinize uygun özel olarak küresel vana tasarlama, üretim ve devreye alma yetkinliğine sahip olan firmamız, bu alanda gerekli görüldüğü taktirde tasarım sonrasında sonlu elemanlar yöntemiyle gerekli akış ve mukavemet analizlerini (FEA) yaparak müşterimilerizin onayını almakta ve üretimi daha sonrasında gerçekleştirmektedir. 

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

bottom of page