top of page

Coaxial Selenoid Vanalar

Coaxial Soleneid-Selonid Valves

RSG AKVEMTEK coaxial vanalar, yıllardır tasarlayıp ürettiği ürünler ile zorlayıcı koşullara meydan okumaktadır. Sağlam yapı ve teknolojik yenilikçi dizayn ile elde ettiğimiz coaxial vanalardaki başarımız artarak devam etmektedir. RSG AKVEMTEK coaxial vanalar; özellikle aşağıdaki gibi zorlayıcı uygulamalarda tercih edilmektedir;

 

 • extreme pressures and high flow rates,

 • aşırı yüksek basınçlar ve yüksek debiler

 • artan sıcaklıklar

 • düşük yada yüksek vizikozite değerine sahip akışkanlar, aşındırıcı, yağ ve kimyasal aşındırıcı malzemeler

 • partiküllü, kontaminasyonlu akışkanlar

 

RSG AKVEMTEK coaxial vanalar elektrikle ya da pnomatik olarak kontrol edilebilirler. Kullanılacak prosese göre coaxial vanalar pirinçten ya da paslanmaz çelik malzemeden üretilebilmektedir.  RSG AKVEMTEK Coaxial vanaların akışkanla temas eden yüzeyleri, pirinç, pirinç tabaka yada V2A / V4A paslanmaz çelik olarak sunulabilmektedir.  RSG AKVEMTEK Coaxial vananın çalışacağı ortama bağlı olarak sızdırmazlık elemanı seçimi yapılmaktadır. Geleneksel vanalara göre çalışma sistemi ve dayanımları itibariyle çok farklı olan RSG AKVEMTEK coax vanalar hakkında daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

RSG coax vanaları;

 • direk ya da basınç ile kontrol edilebilirler

 • 2/2 yollu ve 3/2 yollu olarak tedarik edilebilmektedir

 • Dişli, flanşlı, kaynak ağızlı gibi farklı bağlantı yapılarında sunulabilmektedir

 • Hızlı cevap verebilme karakteristiğine sahiptir

 • Konumlama yada montaj braketi ile bilikte sunulabilmektedir

 • 0 ve 300 bar arasında çalışabilmektedir.

 

Coax vanalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için, lütfen RSG Türkiye temsilcisi olan Akvemtek firması ile irtibata geçiniz.

 

Ar-Ge

Partnerleri

RSG Akvemtek Tip 266 Coax Selenoid Vana; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 100 bar arasında çalışmaktadır.DN2 ile DN6 geçiş çapına sahiptir. pirinç veya çinko gövde ile sızdırmazlık elemanı olarak, FKM veya EPDM osiyonlarına sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

RSG Akvemtek Tip 267 Coax Selenoid Vana; 2/2 yönlü kontrole sahiptir. DN1 ile DN6 aralığındaki boyutlarda sunulabilmektedir. 0 bar ile 300 bar arasında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre galvanizli çelik yada paslanmaz malzemeden üretilen ürünümüz de sızdırmazlık elemanı olarak FKM ve PTFE seçenekleri vardır. Ürün hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 269 Coaxial Soleneid Vanalar

Tip 266 Coaxial Soleneid Vanalar

Tip 267 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 269 Coax Selenoid Vana; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 20 bar arasında çalışmaktadır. G1/4 ve G1 1/2 bağlantı dişlisine sahip ürün direk kontrol edilmektedir. İhtiyacınıza göre pirinç yada paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 270 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 270 Coax Selenoid Vana; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 40 bar arasında çalışmaktadır. D10 ile DN32 aralığındaki çaplarda geçiş çapına sahiptir. İhtiyacınıza göre FKM yada PTFE sızdırmazlık elemanı ile üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 271 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 271 Coax Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 64 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN32 aralığındaki geçiş çaplarına sahiptir. Pirinç yada paslanmaz çelik gövde ile FKM yada PTFE sızdırmazlık elemanına sahip ürün hakkında dahafazla detaylı bilgiye sahip olabilmek için, lütfen detaylı PDF dökümanı inceleyiniz.

Tip 272 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 272 Coaxial Selenoid Vana; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 100 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN32 geçiş çaplarına, G1/4 ile G1 1/2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. YPaslanmaz çelik ve pirinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 290 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 241 Coaxial Selenoid Valf; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 20 bar arasında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre, FKM yada PTFE sızdırmazlık elemanından üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 270-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 270X Coaxial Valf; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 40 bar arasında çalışmaktadır. DN 10ile DN32 geçiş aralılığına sahip ürün için FKM yada PTFE malzeme sızdırmazlık elemanı kullanılabilmektedir. Modüler dizaynda, ihtiyacınıza göre pirinç ya da paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 271-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 271X Coax Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 64 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN532 geçiş çaplarına, G1/4 ile G1 1/2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Modüler dizaynda pirinç gövde ve FKM, PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 272-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 272X Coaxial Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 64 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN32 geçiş çaplarına, G1/4 ile G1 1/2 aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Modüler dizaynda pirinç gövde ve FKM yada PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 290-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 290X Coax Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 20 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN15 geçiş çaplarına, G1/4 ve G3/4 dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca Pirinç gövde ve PTFE, FKM, sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 280 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 280 Coax Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 64 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN50 geçiş çaplarına, G1/4 ile G2 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ile PTFE FKM, sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 281 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 281 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 120 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN50 aralığında geçiş çapına, G1/4 ile G2 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca Pirinç ve paslanmaz çelik gövde ile PTFE sızdırmazlık elemanı malzemesine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 282 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 282 Coax Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 160 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN25 geçiş çaplarına, G1/4 ile G1 1/4 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç yada paslanmaz çelik gövde ile PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz.  

Tip 283 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 283 Coax Selenoid Vana; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 200 bar arasında çalışmaktadır. DN15 geçiş çapına ve G3/8 G3/4 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ve PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 286 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 286 Coaxial Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 40 bar arasında çalışmaktadır. DN8 geçiş çapına ve G3/8 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca pirinç malzemeden gövde ile PTFE veya FKM sızdırmazlık elemanına sahip ürünümüz hakkında daha fazla bilgi elde edebilmek için olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 280-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 280X Modüler Coaxial Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 64 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN32 yapıda bağlantı dişlisine sahiptir. Yalnızca pirinç gövde ve FKM/PTFE sızdırmazlık elemanı malzemesine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 281-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 281X Modüler Coaxial Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 120 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN32 geçiş çaplarına, G1/4 ile G1 1/4  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine sahiptir. Yalnızca pirinç gövde ve FKM/PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 282-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 282X, Modüler Coaxial Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü dışarıdan kontrole sahiptir ve 0 bar ile 160 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN25 geçiş çaplarına, G1/4 ile G1 1/4  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç gövde ve FKM PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 283-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 283X, Coaxial Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü dışarıdan kontrole sahiptir ve 0 bar ile 200 bar arasında çalışmaktadır. DN15 geçiş çapına, G3/8 ile G3/4  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine sahiptir. Pirinç gövde ve FKM,PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 286-X Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 286X Coaxial Selenoid Vana; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 40 bar arasında çalışmaktadır. DN8 geçiş çapına, G3/8 dişi yapıda bağlantı dişlisine sahiptir. Pirinç gövde ile FKM, PTFE gibi farklı türde sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 370 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 370 Coax Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 40 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN50 geçiş çaplarına, G1/4 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ile FKM, PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 371 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 371 Coaxial Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 64 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN32 geçiş çaplarına, G1/4 ile G1 1/2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ve FKM veya PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 380 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 380 Coaxial Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 64 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN50 geçiş çaplarına, G1/4 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ile FKM veya PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 381 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 281 Coaxial Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 100 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN50 geçiş çaplarına, G1/2 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ve FKM veya PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 390 Coaxial Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 390 Coax Selenoid Vana; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 20 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN15 geçiş çaplarına, G1/4 ile G3/4  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ve FKM veya PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Coaxial selonid vanaları; Coax Soleneid kontrol vanaları; genel maksat soleneid vanaları, buhar soleneid vanaları, kompresör soleneid vanaları, düşük basınç ve vakum soleneid vanaları, yakıt (brülör, mazot, fuel-oil, hidrolik yağ) soleneid vanaları, exproof gövde soleneid vanaları, agrasiv akışkanlar soleneid vanaları, patlaç soleneid vanaları, sulama soleneid vanaları, kriyojenik soleneid vanaları şeklinde hizmet sunulabilmektedir.

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

bottom of page