top of page

Tip 785 Kontrol Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 785 Kontrol Selenoid Vanaları; basınç sınırlama ve basınç ayarlama özelliğine sahiptir. 0 bar ile 200 bar arasında çalışmaktadır ve pnomatik uzaktan kontrol edilebilmektedir. AISI 303 çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Ar-Ge

Partnerleri

Tip 786 Kontrol Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 786 Kontrol Selenoid Vanaları; basınç sınırlama ve basınç ayarlama özelliğine sahiptir. 0 bar ile 200 bar arasında çalışmaktadır ve pnomatik uzaktan kontrol edilebilmektedir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 787 Kontrol Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 787 Oransal Kontrol Selenoid Vanaları; debiye bağlı ayarlama özelliğine sahiptir. 0 bar ile 10 bar arasında çalışmaktadır ve uzaktan kontrol edilebilmektedir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 788 Kontrol Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 788 Oransal Kontrol Selenoid Vanaları; debiye bağlı ayarlama özelliğine sahiptir. 0 bar ile 100 bar arasında çalışmaktadır ve uzaktan kontrol edilebilmektedir. Prinç ve paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 788-12 Kontrol Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 788-12 Oransal Kontrol Selenoid Vanaları; debiye bağlı ayarlama özelliğine sahiptir. Steop motoruyla hassas kontrole sahiptir. 0 bar ile 100 bar arasında çalışmaktadır ve uzaktan kontrol edilebilmektedir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 788-20 Kontrol Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 788-20 Oransal Kontrol Selenoid Vanaları; debiye bağlı ayarlama özelliğine sahiptir. 0 bar ile 120 bar arasında çalışmaktadır ve uzaktan kontrol edilebilmektedir. Paslanmaz çelik ve prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Plastik selonoid vanaları; Soleneid kontrol vanaları; genel maksat solenoid vanaları, buhar solenoid vanaları, kompresör solenoid vanaları, düşük basınç ve vakum solenoid vanaları, yakıt (brülör, mazot, fuel-oil, hidrolik yağ) soleneid vanaları, exproof gövde soleneid vanaları, agrasiv akışkanlar soleneid vanaları, patlaç soleneid vanaları, sulama soleneid vanaları, kriyojenik soleneid vanaları şeklinde hizmet sunulabilmektedir.

Kontrol Soleneid Vanalar

Control Solenoid-Selonoid Valves

RSG-AKVEMTEK solenoid (selonoid) kontrol vanaları, akış debisinin ve basıncının, prosesteki ihtiyaca göre kontrol edilmesi gereken durumlarda kullanılmaktadır. Çoklu aktivasyon ve kontrol opsiyonları ile hassas değerlerde akış sağlamaktadır.  RSG-AKVEMTEK solenoid kontrol vanaları; genel maksat solenoid vanaları, buhar solenoid vanaları, kompresör solenoid vanaları, düşük basınç ve vakum solenoid vanaları, yakıt (brülör, mazot, fuel-oil, hidrolik yağ) solenoid vanaları, exproof gövde solenoid vanaları, agrasiv akışkanlar solenoid vanaları, patlaç selenoid vanaları, sulama selenoid vanaları, kriyojenik solenoid vanaları şeklinde hizmet sunulabilmektedir.

 

RSG kontrol vanaları;

 

  • Pnomatik olarak ya da motor ile kontrol edilebilmektedir

  • DN1’den DN20 boyutlarına kadar sunulabilmektedir

  • 0bar’dan 200 bar’a kadar sunulabilmektedir

  • RSG coaxial vana ile entegre edilen hali ideal durumdur

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

Tip 708 Kontrol Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 708 Selenoid Vanaları; basınç sınırlama ve basınç ayarlama özelliğine sahiptir. 0 bar ile 120 bar arasında çalışmaktadır ve pnomatik uzaktan kontrol edilebilmektedir. Galvanizli çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

bottom of page