top of page

Küresel Soleneid Vanalar

Ball Solenoid-Selonoid Valves

RSG-AKVEMTEK solenoid (selonoid) kontrol vanaları; yüksek basınçtan ziyade, hacimsel debinin yüksek olduğu proseslerde tercih edilmektedir. İki yollu ve üç yollu seçeneklerin olduğu küresel vanalar, içerisinde oransal vana bulunan hatlarda ana açma ve kapama elemanı olarak yer alırlar. Pnomarik ya da hidrolik olarak kontrol edilebilmektedirler. 

 

RSG küresel kontrol vanaları;

 

  • Manuel, elektrikli ya da küresel şekilde kontrol edilebilmektedir

  • DN8’den DN100 boyutlarına kadar sunulabilmektedir

  • 0bar’dan 100 bar’a kadar sunulabilmektedir

  • Prosesin durumuna göre farklı malzeme ve sızdırmazlık elemanı seçilebilmektedir

  • İki yollu küresel vana ve üç yollu küresel vana olarak sunulabilmektedir.

Tip 461 Küresel Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 461 Küresel Vanaları; açma / kapama işlevini yerine getirmektedir ve 2/2 yönde pnomatik aktuator ile kontrol edilebilmektedir. DN10 ve DN100 aralığındaki çaplarda sunulmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Ar-Ge

Partnerleri

Tip 462 Küresel Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 462 Küresel Vanaları; açma / kapama işlevini yerine getirmektedir ve 2/2 yönde elektrikli aktuator ile kontrol edilebilmektedir. DN10 ve DN100 aralığındaki çaplarda sunulmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 463 Küresel Vanalar

RSG Akvemtek Tip 463 Küresel Vanaları; üç yönlü açma / kapama / yönlendirme işlevini yerine getirmektedir ve el ile kontrol edilebilmektedir. DN10 ve DN50 aralığındaki çaplarda sunulmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 464 Küresel Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 464 Küresel Vanaları; açma / kapam /yönlendirme işlevini yerine getirmektedir ve 3 yönde pnomatik aktuator ile kontrol edilebilmektedir. DN10 ve DN50 aralığındaki çaplarda sunulmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 465 Küresel Solenoid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 465 Küresel Vanaları; açma / kapama işlevini yerine getirmektedir ve 3 yönde elektrikli aktuator ile kontrol edilebilmektedir. DN10 ve DN50 aralığındaki çaplarda sunulmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Plastik selonoid vanaları; Soleneid kontrol vanaları; genel maksat solenoid vanaları, buhar solenoid vanaları, kompresör solenoid vanaları, düşük basınç ve vakum solenoid vanaları, yakıt (brülör, mazot, fuel-oil, hidrolik yağ) soleneid vanaları, exproof gövde soleneid vanaları, agrasiv akışkanlar soleneid vanaları, patlaç soleneid vanaları, sulama soleneid vanaları, kriyojenik soleneid vanaları şeklinde hizmet sunulabilmektedir.

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

Tip 406 Küresel Vanalar

RSG Akvemtek Tip 460 Küresel Vanaları; açma ve kapama işlevini yerine getirmektedir ve el ile kontrol edilebilmektedir. DN10 ve DN100 aralığındaki çaplarda sunulmaktadır. Paslanmaz çelik veya prinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

bottom of page