top of page

Uluslarası

Partnerler

Yüksek Sıcaklık Küresel Vanalar

Akvemtek DASA Markalı HT seri küresel vana ürünleri, maksimum sürekli 540°C sıcaklığa dayanıma sahip olup, kesintili akışlarda 600°C'lik dayanıma sahiptir.

(High Temperature Ball Valve)

Yüksek Sıcaklık Glob Vanalar

Akvemtek Vana; yüksek sıcaklık altında çalışabilen metal yataklı glob vana üreticilerinden Alman Pre-Vent firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Özellikle termik santrallerde ihtiyaç duyulan ürünler standartlara uygun  şekilde sunulmaktadır. İsteğe bağlı aktuatörlü olarak sunulabilmektedir.

Yüksek Sıcaklık Gate Vanalar

Akvemtek Vana; yüksek sıcaklık altında çalışabilen metal yataklı gate vana üreticilerinden Alman BOMAFA firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Özellikle termik santrallerde ihtiyaç duyulan ürünler standartlara uygun şekilde sunulmaktadır. İsteğe bağlı aktuatörlü olarak sunulabilmektedir.

Sert Koşul Vanaları / Extreme Condition Ball Valve

Akvemtek Vana; petrol, kağıt, enerji, maden, kimya, petrokimya, çimento sektörünün ihtiyaç duyduğu, dayanıklı, güvenilir ve ilgili normlara uygun vanaların tasarım, analiz ve imalatını yapmaktadır.

 

Yüksek sıcaklık, yüksek basınç, asidik, bazik, kimyasal akışkanların geçişine dayanıklı uzun ömürlü vanaları Türkiye'de üretmek ve Dünya'ya pazarlamak amacıyla DASA Valve Markası ile yapılanmıştır. 

 

Sürdürülebilir marka yönetimini sağlayaibilmek Türkiye'de ve Dünya'da Endüstriye hizmet verebilen daha güçlü firma olabilmek için; Tubitak ve Kosgeb'le birlikte, Ürün Geliştirme çalışmarına sürekli devam etmektedir. 

 

Akvemtek Vana ihtiyacınız olan yüksek dayanıma sahip küresel vanaların yanında; düşük sıcaklıkta kullanılacak, paslanmaz çelik, karbon çelik ve dökme demire sahip PTFE ve R-PTFE'ye sahip ürünleri Kocaeli Bölge bayisi olduğu Gedik Döküm (Termo) vanadan sunmaktadır. 

Yüksek Sıcaklık Kelebek Vanalar

Akvemtek tarafından Türkiye temsilciliğini yaptığımız markaların ürettiği; metal yataklı yüksek sıcaklıkta çalışabilen kelebek vanalar; 600°C sıcaklığa dayanabilmektedir. Özellikle çelik sektöründe ihtiyaç duyulan vanalar sıfır sızdırmazlık değerinde sunulabilmektedir. 

Yüksek Basınç Küresel Vanaları

Akvemtek DASA Markalı HP seri küresel vana ürünleri, maksimum 440 bar basınç dayanıma sahip ürünlerle, DIN ve ya ANSI standart seçenenekleri ile tercih edilmektedir.

(High Pressure Ball Valve)

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

bottom of page