top of page

Tip 210 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 210 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 16 bar arasında ve DN1 ile DN2,5 aralığında çapa sahiptir. İhtiyacınıza göre NBR, FKM ya da EPDM sızdırmazlık elemanına sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Ar-Ge

Partnerleri

Tip 213-X Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 213 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 48 bar arasında çalışmaktadır.DN2 ile DN4 geçiş çapına sahiptir. pirinç gövde ve sızdırmazlık elemanı olarak NBR, FKM ve EPDM osiyonlarına sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 214 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 214 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir. DN2 ile DN6 aralığındaki boyutlarda sunulabilmektedir. 0 bar ile 48 bar arasında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre pirinç ya da paslanmaz malzemeden üretilen ürünümüz de sızdırmazlık elemanı olarak NBR, FKM, EPDM ve FFKM seçenekleri vardır. Ürün hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 218 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 218 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 2 bar arasında çalışmaktadır. G3/8 ve G1/2 bağlantı dişlisine sahip ürün direk kontrol edilmektedir. İhtiyacınıza göre pirinç ya da paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 220 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 220 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0,1 bar ile 10 bar arasında çalışmaktadır. DN3/8 ile DN1/2 bağlantı dişlisine sahiptir. İhtiyacınıza göre NBR, FKM ya da EPDM sızdırmazlık elemanı ile üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 239 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 239 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0,5 bar ile 10 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN40 aralığındaki geçiş çaplarına sahiptir. Pirinç gövde ve NBR sızdırmazlık elemanına sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiyes ahip olabilmek için, lütfen detaylı PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 240 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 240 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0,5 bar ile 16 bar arasında çalışmaktadır. DN13 ile DN50 geçiş çaplarına, G3/8 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca PVC malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 241 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 241 Metal Selenoid Valf; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0,5 bar ile 16 bar arasında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre NBR, FKM ya da EPDM sızdırmazlık elemanından üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 242 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 242 Selenoid Valf; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 12 bar arasında çalışmaktadır. DN 13 ile DN50 geçiş aralılığına sahip ürün için NBR, FKM ya da EPDM malzeme sızdırmazlık elemanı kullanılabilmektedir. İhtiyacınıza göre pirinç ya da paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 245 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 245 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 1 bar arasında çalışmaktadır. DN13 ile DN50 geçiş çaplarına, G3/8 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç gövde ve NBR, FKM, EPDM sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 248 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 248 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 1 bar ile 40 bar arasında çalışmaktadır. DN13 ile DN50 geçiş çaplarına, G3/8 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç ve paslanmaz çelik gövde ve NBR sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 309-X Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 309 Metal Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 12 bar arasında çalışmaktadır. DN1 ile DN2 geçiş çaplarına, G1/8 a dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca Pirinç gövde ve NBR, FKM, sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 310 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 310 Metal Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 12 bar arasında çalışmaktadır. DN1 ile DN2 geçiş çaplarına, G1/8 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç ve paslanmaz çelik gövde ve NBR, FKM, sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 312 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 312 Metal Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 8 bar arasında çalışmaktadır. DN2 geçiş çapına, G1/8 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca Pirinç gövde ve NBR, FKM, EPDM sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 313-X Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 313 Metal Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 20 bar arasında çalışmaktadır. DN1 ile DN2,5 geçiş çaplarına, G1/4 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç gövde ve NBR, FKM, EPDM sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz.  

Tip 314 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 314 Metal Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 20 bar arasında çalışmaktadır. DN1 ile DN2,5 geçiş çaplarına, G1/4 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ve NBR, FKM, EPDM sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 315 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 240 Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0,5 bar ile 16 bar arasında çalışmaktadır. DN13 ile DN50 geçiş çaplarına, G3/8 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca pirinç malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 331 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 331 Metal Selenoid Vanaları; 3/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 10 bar arasında çalışmaktadır. DN1,7 yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca PA6G30 gövde ve NBRsızdırmazlık elemanı malzemesine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 552 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 552 Piston Tipi Metal Selenoid Vanaları; 5/2 yönlü kontrole sahiptir ve 2 bar ile 10 bar arasında çalışmaktadır. DN6 ile DN9 geçiş çaplarına, G1/8 ile G3/8  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Yalnızca Alüminyum gövde ve NBR sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 700 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 700, Açılı Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü dışarıdan kontrole sahiptir ve 0 bar ile 25 bar arasında çalışmaktadır. DN15 ile DN50 geçiş çaplarına, G1/2 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ve NBR, PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 701 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 701, Açılı Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü dışarıdan kontrole sahiptir ve 0 bar ile 16 bar arasında çalışmaktadır. DN15 ile DN50 geçiş çaplarına, G1/2 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ve NBR, PTFE sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 850 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 850 Piston Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 25 bar arasında çalışmaktadır. DN15 ile DN50 geçiş çaplarına, G3/8 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine sahiptir. Pirinç veya paslanmaz çelik gövde ve NBR, FKM, EPDM gibi farklı türde sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 860 Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 260 Piston Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 25 bar arasında çalışmaktadır. DN15 ile DN50 geçiş çaplarına, G3/8 ile G2  aralığında dişi yapıda bağlantı dişlisine  sahiptir. Gökme çelik veya paslanmaz çelik gövde ve NBR, FKM veya EPDM sızdırmazlık elemanı malzemelerine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Metal selonid vanaları; Soleneid kontrol vanaları; genel maksat soleneid vanaları, buhar soleneid vanaları, kompresör soleneid vanaları, düşük basınç ve vakum soleneid vanaları, yakıt (brülör, mazot, fuel-oil, hidrolik yağ) soleneid vanaları, exproof gövde soleneid vanaları, agrasiv akışkanlar soleneid vanaları, patlaç soleneid vanaları, sulama soleneid vanaları, kriyojenik soleneid vanaları şeklinde hizmet sunulabilmektedir.

Metal Selenoid Vanalar

Metal Soleneid-Selonid Valves

Alman RSG firması tarafından Almanya’da üretilen yüksek kaliteye sahip metal soleneid vanaları, gövde malzemesi olarak; pirinç yanında talebinize göre V2A ve V4A paslanmaz çelik ürünleri sunabilmektedir. Yenilikçi ve yüksek kalitede tasarıma sahip olan RSG AKVEMTEK plastik soleneid vanaları gaz, sıvı ve özellikle aşındırıcı akışkan ortamları için uygundur. Uygulama alanı ve akışkana göre; NBR, EPDM, FKM, FFKM ve PTFE sızdırmazlık elemanına sahip metal soleneid vanalar bulunmaktadır. 

 

RSG Soleneid Plastik Vanaları;

 

  • Elektromanyetik sistemle kontrol edilebilme imkanına sahiptir,

  • Direk kontrol, kuvvet kontrollü vanalar (pilot operated)

  • DN1 ve DN50 aralaığında tedarik imkanı

  • 2/2 ve 3/2 yön konfigürasyonuna sahiptir

  • Yüksek dayanım ve uzun ömür,

  • 0 ve 450 bar alalığında çalışabilme imkanı

 

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

Tip 209-X Metal Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 209-X Metal Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 16 bar arasında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre NBR ya da FKM malzemeden imal edilen ve G1/8 bağlantı dişlisine sahip ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

bottom of page