top of page

Nikel Alaşımlı Çelikler

Nickel Alloy Steels

Akvemtek Ltd. vana alanında kimya, petrokimya, petrol, gaz, çelik, maden sektörlerine hizmet vermektedir. Üretilen vanalar, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, farklı PH değerlerine dayanıklılık göstermektedir. Bunların yanında, çözüm ortağı olduğumuz firmaların özel malzemede üretilecek vana taleplerine cevap vermekteyiz. 

 

Vana dışında, türbin teknolojisi,havacılık ve uzay sanayi, otomotiv, ilaç sanayi, savunma sanayi, gemi sanayi, üniversite ve araştırma kurumlarında ihtiyaç duyulan nikel alaşımlı malzemelerin satışını yapmaktayız. 

 

Akvemtek Ltd. çelik alaşımlı çelik malzemeleri silindir bar şeklinde sunabilmektedir. Nikel alaşımlı çelikleri, kare, altıgen geometrik biçimlerinde de, istenen boylarda çözüm ortaklarına sunabilmektedir. Flat, yani yassı şekilde istenen ürünler, soğuk ya da sıcak çekilmiş olarak müşterilerimize satılmaktadır. 

 

Satışı yapılan Nikel alaşımlı çelikler için, Akvemtek Ltd tarafından, kalite belgesi ve malzemenin içeriğini gösteren, üretici firmadan belge sunulmaktadır. 

 

Akvemtek Ltd. değerli müşterilerine demir çelik alanında Nikel Alaşımlı Çeliklerin istenilen çap ve boyda sunarak hizmet vermektedir. Aşağıdaki ürün tablosunda,  prosesinizin ihtiyaç duyduğu Nikel Alaşımlı Çelik Malzemeleri bulabilirsiniz. 

Ürün Dökümanları

Ar-Ge

Partnerler

Uluslarası

Partnerler

Akvemtek Ltd.Nikel alaşımlı boru malzemeleride, istenen çap ve boyda, dikişli ya da dikişsiz boru olarak satışını yapabilmektedir. 

 

Nikel Alaşımlı dövme malzeme istenildiği taktirde, ürünlere özel dövme işlemleri yaptırıldıktan sonra tedariği yapılır ve müşterilere sunulur.

 

Özellikle Inconel X750, Inconel X625 gibi, yüksek mukavemetli çeliklerin satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. 

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

bottom of page