top of page

Ludemann Akvemtek Pislik Tutucular tamamen endüstriye yöneliktir. Bu doğrultuda yüksek basınç ve yüksek sıcaklık uygulamalarınızda, alaşımlı yüksek mukavemetli çelik özel ürünleri, prosesinize uygun şekilde sunabilmektedir.

 

İhtiyacınız olan en iyi pislik tutucuların seçiminde,Ludermann ve Akvemtek firmaları olarak; deneyimlerimiz ve münendislik ofisimizin yapacağı hesaplamalarla sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Pislik tutucu ürünlerimizde sunduğumuz farklı malzeme çeşitleri; pirinç, bronz, dökme demir, dövme çelikler, karbon çelikler ve paslanmaz çeliklerdir. Flanş ve boyutsal standart alanında prosesinize uygun ANSI ve DIN normunda pislik tutucular bulunmaktadır.

Uluslarası

Partnerler

Y Tipi Dişli Bağlantılı Pislik Tutucular-DIN Normu

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik pislik tutucuları Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda DIN normuna sahip dişli bağlantılı ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Y Tipi Dişli Bağlantılı Pislik Tutucular-ANSI Normu

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik pislik tutucuları Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda ANSI Normuna sahip, dişli bağlantılı ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Y Tipi Kaynak Ağızlı Pislik Tutucular

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik pislik tutucuları Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda Butt weld ve socket weld bağlantı normunda bulunan ürün detaylarını aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

Y Tipi Flanşlı Tip Pislik Tutucular-DIN Normu

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik pislik tutucuları Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda DIN normuna sahip flanş bağlantılı ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Y Tipi Flanşlı Tip Pislik Tutucular-ANSI Normu

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik pislik tutucuları Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda ANSI normuna sahip flanş bağlantılı ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Basket Tip Flanş Bağlantı Pislik Tutucu-DIN Norm

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik pislik tutucuları Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda DIN normuna sahip flanş bağlantılı basket tip ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Çamur Tutucular-DIN Normu

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik çamur tutucuları Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda DIN normuna sahip flanş bağlantılı çamur tipi pislik tutucuların ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Tekil Süzgeç - DIN ANSI-Flanslı ve Disli Yapı

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik tekli filtreleri Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda DIN ve ANSI normuna sahip flanş ya da dişli bağlantılı tekil filtrelerin ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Çiftli Süzgeç-DIN ANSI-Flanşlı ve Dişli Yapı

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik çiflti filtreleri Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda DIN ve ANSI normuna sahip flanş ya da dişli bağlantılı tekil filtrelerin ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Geçici Pislik Tutucu-Konik

AKVEMTEK, endüstriyel tesislere yönelik geçici pislik tutucuları Alman partneri Ludemann ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. Bu bağlamda geçici konik pislik tutucuların ürün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

 • Kimya / Petrokimya

 • Enerji santralleri

 • Nükleer santraler

 • Gıda endüstrisi

 • Tersane uygulamalarında

 • Petrol ve gaz endüstrisi

 • Kağıt ve selüloz endüstrisi

 • İlaç sanayi

 • Çelik sanayi

 • Düşük sıcaklık uygulamaları

 • İçme ve atık su tesisleri

 • Çevre teknolojileri

Pislik Tutucu Ürünlerimizde Birlikte Çalıştığımız Sektörler

Endüstriyel Pislik Tutucular

Strainer

Ludemann Akvemtek Pislik Tutucuları, pislik tutucular, endüstriyel ve ticari tesislerdeki boru hatlarının, akışkan içerisinde bulunan istenmeyen yabancı partiküllerin geçişini engelemek amacıyla kullanılmaktadır. Ludermann Akvemtek pislik tutucuları bu özellikleri sayesinde, endüstriyel tesislerde bulunan ekipmanların uzun süre çalışmasını sağlar. Ludermann

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

bottom of page