top of page

Tip 110 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 104 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 1 bar arasında ve DN2 DN6 aralığında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre PVC, PVDF ya da PTFE (teflon) malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Ar-Ge

Partnerleri

Tip 111 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 111 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 6 bar arasında çalışmaktadır.DN2 ile DN6 geçiş çapına sahiptir.  İhtiyacınıza göre PVC ya da PP malzemeden üretilen ve akışkan sönümleme özelliğine sahip olan ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 135 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 135 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir. Ürün açılı yapıdadır ve DN15 ile DN50 aralığındaki boyutlarda sunulabilmektedir. 0 bar ile 6 bar arasında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre PVC ya da PP malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 136 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 136 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 0,5 bar arasında çalışmaktadır. DN15 ve DN50 arasında bulunan ürün direk kontrol edilmektedir. İhtiyacınıza göre PVC ya da PP malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 148 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 148 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 6 bar arasında çalışmaktadır. DN2 ile DN8 aralığındaki geçiş çaplarına sahiptir. İhtiyacınıza göre PVC ya da PTFE (teflon) malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 150 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 150 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 2 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN20 aralığındaki geçiş çaplarına sahiptir. İhtiyacınıza göre PVC, PP ya da PTFE (teflon) malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 152 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 152 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 2 bar arasında çalışmaktadır. DN10 ile DN15 aralığında geçiş çaplarına sahiptir. Yalnızca PVC malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 160 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 160 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0,3 bar ile 6 bar arasında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre PVC, PP ya da PTFE (teflon) malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Tip 540 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 540 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 4 bar arasında çalışmaktadır. DN 15 ile DN50 geçiş aralılığına sahip ürün için FKM ya da EPDM olmak üzere iki farklı gövde malzemesi kullanılabilmektedir. İhtiyacınıza göre PVC ya da PTFE (teflon) malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

Plastik selonid vanaları; Soleneid kontrol vanaları; genel maksat soleneid vanaları, buhar soleneid vanaları, kompresör soleneid vanaları, düşük basınç ve vakum soleneid vanaları, yakıt (brülör, mazot, fuel-oil, hidrolik yağ) soleneid vanaları, exproof gövde soleneid vanaları, agrasiv akışkanlar soleneid vanaları, patlaç soleneid vanaları, sulama soleneid vanaları, kriyojenik soleneid vanaları şeklinde hizmet sunulabilmektedir.

Plastik Soleneid Vanalar

Plastic Soleneid-Selonid Valves

Alman RSG firması tarafından Almanya’da üretilen yüksek kaliteye sahip plastik soleneid vanaları, paslanma, korozyon gibi metal soleneid vanaların dayanıklı olmadığı bütün proseslere uygundur. Yenilikçi ve yüksek kalitede tasarıma sahip olan RSG AKVEMTEK plastik soleneid vanaları gaz, sıvı ve özellikle aşındırıcı akışkan ortamları için uygundur. Uygulama alanı ve akışkana göre; PVC, PP, PVDF yada PTFE yapıda soleneid vanalar bulunmaktadır. Sızdırmazlık elemanı olarak ağırlıklı kullanılan malzemeler; EPDM, FKM ve PTFE’dir.

 

RSG Soleneid Plastik Vanaları;

 

  • Elektromanyetik sistemle kontrol edilebilme imkanına sahiptir,

  • Direk kontrol, kuvvet kontrollü vanalar (pilot operated)

  • DN1 ve DN50 aralaığında tedarik imkanı

  • 2/2 yön konfigürasyonlu

  • Yüksek dayanım ve uzun ömür,

  • 0 ve 6 bar alalığında çalışabilme imkanı

 

Plastik seloneid vanalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için, lütfen RSG Türkiye temsilcisi olan Akvemtek firması ile irtibata geçiniz.

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

Tip 104 Plastik Soleneid Vanalar

RSG Akvemtek Tip 104 Selenoid Vanaları; 2/2 yönlü kontrole sahiptir ve 0 bar ile 6 bar arasında çalışmaktadır. İhtiyacınıza göre PVC ya da PTFE (teflon) malzemeden üretilen ürünümüz hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak için, lütfen PDF dökümanı inceleyiniz. 

bottom of page