top of page

Hareketli Boru Sistemleri

Flexible Piping/Swivel Joint Scissors

Yürüyen kiriş fırınları, filitre presleri ve esneklik ihtiyacı olan proseslerde kullanılan hareketli boru sistemlerinde Alman markası Igatec GmbH ürünleri kullanılmaktadır. 

Döner Bağlantı Sistemleri

 

AKVEMTEK Vana Mühendislik ve Makina Ltd. işletmeniz için gerekli olan hemen hemen tüm endüstriyel parçaların imalat ve tedarik işlemlerini yapmaktadır. Ürettiği yüksek mukavemetli vanalar ve makina parçaları ile Türkiye ve yurtdışındaki firmalara hizmet verirken aynı zamanda, yerli ve yabancı partnerleri ile, sizlere swivel joint, vana, emme sistemleri, konstriksiyon gibi alanlarlarda hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

Döner Bağlantı Elemanları

Swivel Joint

Bağlantı yapılan iki borudan biri sabit iken, diğerinin hareket etmesi üzerine çalışan döner bağlantı elemenları, firmamız tarafından partnerimiz Igatec GmbH firmasından tedarik edilerek, çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize sunulmaktadır. 

Çoklu Döner Bağlantı Sistemleri

Rotary Joint

Özellikle çelik sanayisinde tercih edilen rotary joint sistemler, birden fazla sabit boru hattının, hareketli sisteme dönüşmesi istenen yerlerde tercih edilmektedir. 

Doldurma Sistemleri

Loading Systems

Tanker, römork, gemi gibi araçlara; tesisten yapılacak olan dolum ve boşaltıma sistemlerinin mühendislik ve projelendirme işlemleri Akvemtek Mühendislik Ofisi tarafından çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize, Alman markası Igatec GmbH ürünleri kullanılarak sunulmaktadır. 

Tank Sistemleri

Storage Tank Systems

Depolama tankının içerisinde bulunan, yağ, petrol, uçak yakıtı gibi akışkanların, üst yüzeyinde bulunan temiz kısmını prosesinize aktararak, filtre ve makinelerinizin çok daha uzun ömürlü kullanımını sağlamaktadır. Alman Igatec GmbH firmasının ürünlerin kullanıldığı sistemlerin mühendislik çalışmaları Akvemtek Mühendislik Ofisi tarafından yapılmaktadır. 

 

Yukarıda gösterilen standard ürünlerimizin içerisinde ihtiyacınız olan ürünü bulamadıysanız, lütfen bizi arayın. 

 

 

Akvemtek Merkez Ofis

Güneysu Cad. İztop Park Evleri 831. Ada, B9-A Daire:8   41310

İzmit/Kocaeli

 

Tel: 0262 999 55 64

Fax:0262 335 62 60

info@akvemtek.com

www.akvemtek.com

Akvemtek Fabrika

İzmit Sanayi Sitesi 317.

Blok No:100   41100

İzmit/Kocaeli 

 

Tel: 0262 999 55 64

Fax:0262 335 62 60

info@akvemtek.com

www.akvemtek.com

bottom of page