Kontrol Vanaları

AKVEMTEK, yüksek basınç, yüksek sıcaklık değerlerinde çalışabilen kontrol vanalarını Alman partneri BOMAFA ile birlikte yürüttüğü mühendislik ve üretim çalışmaları ile çözüm ortağı olduğu müşterilerine güvenle sunmaktadır. 

Uluslarası

Partnerler

Vanalar

Akvemtek Vana; petrol, kağıt, enerji, maden, kimya, petrokimya, çimento sektörünün ihtiyaç duyduğu, dayanıklı, güvenilir ve ilgili normlara uygun vanaların tasarım, analiz ve imalatını yapmaktadır.

 

Aynı zamanda ürün gamında olmayan, yine yüksek dayanıklılıklığa sahip vanaların tedariğini, yurtdışı ve yurtiçi çözüm ortaklarından temin ederek, müşterilerine hemen hemen tüm vana tiplerinde hizmet sunmaktadır. 

 

Sürdürülebilir marka yönetimini sağlayaibilmek Türkiye'de ve Dünya'da Endüstriye hizmet verebilen daha güçlü firma olabilmek için; Tubitak ve Kosgeb'le birlikte, Ürün Geliştirme çalışmarına sürekli devam etmektedir. 

 

Akvemtek Vana, Globe Vana, Kelebek Vana, Gate Vana, Bıçak Vana, Küresel Vana ürünleri ile müşterilerine tam zamanında ve güvenilir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. 

Küresel Vanalar       On-Off / Shut Off 

AKVEMTEK, kendi geliştirtiği yüksek basınç ve yüksek sıcaklık değerlerinde çalışabilen, metal yataklı/metal metale küresel vanaları tasarlamakta ve üretmektedir. Bunun yanında prosesiniz için en uygun özel küresel vanalarında tasarım ve imalatını yürütmektedir. 

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

  • Facebook Black Round
  • Google+ Black Round

Akvemtek Merkez OfisGüneysu Cad. İztop Park Evleri 831. Ada, B9-A Daire:8   41310   İzmit/Kocaeli         Tel:0262 999 55 64                info@akvemtek.com 

Akvemtek Fabrika: İzmit Sanayi Sitesi 317.Blok No:100   41100                                            İzmit/Kocaeli         Tel:0262 999 55 64                info@akvemtek.com

Akvemtek Almanya: Seher Çetin - Mobil                                                                                    Essen-Almanya    Tel:0049 15155 43 99 23       seher.cetin@akvemtek.com