top of page

Zirkonyum ve Zirkonyum Alaşımlı Çelikler

Zirconium and Alloy

Akvemtek Ltd. vana alanında kimya, petrokimya, petrol, gaz, çelik, maden sektörlerine hizmet vermektedir. Üretilen vanalar, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, farklı PH değerlerine dayanıklılık göstermektedir. Bunların yanında, çözüm ortağı olduğumuz firmaların özel malzemede üretilecek vana taleplerine cevap vermekteyiz. 

 

Vana dışında, türbin teknolojisi,havacılık ve uzay sanayi, otomotiv, ilaç sanayi, savunma sanayi, gemi sanayi, üniversite ve araştırma kurumlarında ihtiyaç duyulan titanyum ve titanyum alaşımlı malzemelerin satışını yapmaktayız. 

 

Akvemtek Ltd. zirkonyum ve zirkonyum alaşımlı çelik malzemeleri silindir bar şeklinde sunabilmektedir. Zirkonyum alaşımlı çelikleri, kare, altıgen geometrik biçimlerinde de, istenen boylarda çözüm ortaklarına sunabilmektedir. Flat, yani yassı şekilde istenen ürünler, soğuk ya da sıcak çekilmiş olarak müşterilerimize satılmaktadır. 

 

Satışı yapılan Zirkonyum ve zirkonyum alaşımlı çelikler için, Akvemtek Ltd tarafından, kalite belgesi ve malzemenin içeriğini gösteren, üretici firmadan belge sunulmaktadır. 

 

Akvemtek Ltd. müşterilerine demir çelik alanında Zirkonyum ve Zirkonyum Alaşımlı Çelikleri, istenilen çap ve boyda sunarak hizmet vermektedir. Aşağıdaki ürün tablosunda,  prosesinizin ihtiyaç duyduğu Zirkonyum ve Zirkonyum Alaşımlı Çelik Malzemeleri bulabilirsiniz. 

Akvemtek Ltd. Zirkonyum alaşımlı boru malzemeleride, istenen çap ve boyda, dikişli ya da dikişsiz boru olarak satışını yapabilmektedir. 

 

Zirkonyum Alaşımlı dövme malzeme istenildiği taktirde, ürünlere özel dövme işlemleri yaptırıldıktan sonra tedariği yapılır ve müşterilere sunulur.

Ürün Dökümanları

Ar-Ge

Partnerler

Uluslarası

Partnerler

İletişim

Hızlı-güvenilir çözümler için ofisimiz ile irtibata geçiniz.

Tel: 0262 999 55 64

info@akvemtek.com

bottom of page